Michael Rada: Vrátit logistice logiku a komplexnost

Na Logistics Ride není žádným nováčkem. Michael Rada, prezident IBCSD LAB s.r.o., přijede do Ostravy už počtvrté. „Akce jako Logistics Ride mám rád, nejdou mi totiž z hlavy ještě dlouhou dobu po jejich skončení,“ napsal po konferenci v roce 2018, na které vystoupil s příspěvkem o upcyklingu v průmyslové praxi.

Letos představí případovou studii Cesta domů. „Navazuje na mé předchozí příspěvky. Posluchači se kromě jiného dozví, jaké to je, cestovat v čase a hledat odpovědi tvorbou v prostoru, který je zatím mnohým zapovězen,“ přibližuje obsah svého vystoupení.

Zveřejněno
15
Leden 2020
Autor
Ing. Jaroslav Bazala, Ph.D., ALog.
Sdílet

Na Logistics Ride není žádným nováčkem. Michael Rada, prezident IBCSD LAB s.r.o., přijede do Ostravy už počtvrté. „Akce jako Logistics Ride mám rád, nejdou mi totiž z hlavy ještě dlouhou dobu po jejich skončení,“ napsal po konferenci v roce 2018, na které vystoupil s příspěvkem o upcyklingu v průmyslové praxi.

Letos představí případovou studii Cesta domů. „Navazuje na mé předchozí příspěvky. Posluchači se kromě jiného dozví, jaké to je, cestovat v čase a hledat odpovědi tvorbou v prostoru, který je zatím mnohým zapovězen,“ přibližuje obsah svého vystoupení.

Pokud jde o logistiku, je pro Michaela Radu největší výzvou vrátit jí podstatu, tedy logiku a komplexnost, a to napříč průmyslovým spektrem. Mimo svět logistiky žije budováním světa bez odpadů a plýtvání. „Tomuto cíli věnuji všechen svůj čas během všech sedmi pracovních dní týdne,“ říká.

IBCSD LAB je mezinárodní centrum udržitelného rozvoje. Zaměřuje se na přebytky z průmyslové výroby a dodává zbylý materiál. Prodává použité i nové lepenkové krabice, papírové tubusy, palety, dřevěné cívky a podobně.

Koupit jízdenku na Logistics Ride 2020