Startujeme Logistics Ride 2020!

A i tentokrát to bude skvělá akce plná logistiky, inspirace, neotřelých logistických řešení a vydatného networkingu. Pro všechny logistické nadšence a praktiky jsme připravili dva dny s pořádnou náloží logistiky.

Zveřejněno
17
Září 2019
Autor
Ing. Jaroslav Bazala, Ph.D., ALog.
Sdílet

A i tentokrát to bude skvělá akce plná logistiky, inspirace, neotřelých logistických řešení a vydatného networkingu. Pro všechny logistické nadšence a praktiky jsme připravili dva dny s pořádnou náloží logistiky.

Odehrají se 23. - 24. dubna 2020 v Ostravě, ve světově unikátním industriálním prostředí vítkovické Dolní oblasti, která zaručí neopakovatelnou atmosféru.

Na co všechno se můžete těšit?

  • Zajímaví řečníci z logistické praxe
  • 15 případových studií
  • 2 dny nabité logistikou
  • Příklady z reálné praxe
  • Rady a tipy profesionálních logistiků
  • Vydatný networking
  • 1 živá logistická párty
  • Unikátní industriální architektura v ocelovém srdci Ostravy

Žádná nudná konference. Žádné zbytečné promo-materiály. Žádná omáčka kolem. Prostě logistická jízda od začátku do konce ve skvělé atmosféře Dolní oblasti Vítkovice. Případové studie, projekty z praxe, rady a tipy od profesionálních logistiků. Potkáte spoustu zajímavých lidí, načerpáte nové myšlenky a inspiraci, odnesete si tipy na neotřelá a hlavně funkční a ověřená logistická řešení. Tohle je akce logistiků pro logistiky, na které byste rozhodně neměli chybět.

Na koho se můžete těšit?

Úvodní slovo bude tradičně patřit odbornému garantovi celé akce Ing. Jaroslavu Bazalovi, Ph.D., ALog., prezidentovi Logistické akademie, logistikovi a členovi Komory logistických auditorů.

Dále už následuje logistická jízda v režii jednotlivých protagonistů, kteří vám předají své zkušenosti, tipy a poznatky z praxe ve svých příspěvcích:

Jak vidíte, nabídkové menu logistických témat je rozhodně bohaté a zahrnuje nejrůznější oblasti. Každý z protagonistů vás obohatí novým pohledem, zkušenostmi a přístupy k řešení logistických úkolů.

A přesně tohle je Logistics Ride 2020! Prostě logistika až na dřeň!