Významní absolventi LA – Igor Rod, ALog.

Každá vzdělávací instituce se svými úspěšnými absolventy ráda chlubí. Vzhledem k tomu, že do Logistické akademie se chodí „učit“ lidé z praxe, znalosti nabyté u nás mohou jejich kariéru akcelerovat, nasměrovat a motivovat.

Zveřejněno
26
Leden 2016
Autor
Ing. Jaroslav Bazala, Ph.D., ALog.
Sdílet

Každá vzdělávací instituce se svými úspěšnými absolventy ráda chlubí. Vzhledem k tomu, že do Logistické akademie se chodí „učit“ lidé z praxe, znalosti nabyté u nás mohou jejich kariéru akcelerovat, nasměrovat a motivovat. 

Igor Rod z BroseVe všech oborech existují firmy a její představitelé, kteří patří mezi světově uznávanou špičku. A logistika je toho zářným příkladem. Mezi absolventy Logistické akademie, kteří se rozhodli zúročit své znalosti z praxe a nabýt nové, patří také Igor Rod, ALog., manažer logistiky v jedné z největších a nejúspěšnějších firem působících na poli automotive Brose CZ spol. s r.o. 

Igor Rod není na poli logistiky žádným nováčkem. Jeho kariéra postupovala přes takové firmy, jako je TPS Logistics, která poskytuje logistiku na celosvětové úrovni, nebo Mahle, jednoho z předních vývojářů a dodavatelů komponent pro automobilový průmysl. Posledních pět let působí Igor Rod ve firmě Brose CZ spol. s r.o. jako manažer logistiky. Tedy manažer odvětví, na kterém firma Brose postavila svůj úspěch, který trvá a roste již déle než celé století.

Firma Brose byla založena už roku 1908, a od té doby je partnerem mezinárodního automobilového průmyslu. V současné době dodává svá mechanická i elektronická řešení a produkty zhruba osmdesáti výrobcům a čtyřiceti dodavatelům na celém světě. Svá zastoupení má Brose na šedesáti místech v třiadvaceti zemích na celém světě, nově také například v Jižní Africe. Pro firmu Brose pracuje více než dvacet čtyři tisíc zaměstnanců a soustředí se nejen na vývoj a aplikaci inovativních technologií, ale také na řešení na míru pro všechny své klienty. Je jasné, že při takovém množství prostředků a kapacit, kterými firma disponuje od vývoje po dodání, je precizní logistika pro dlouhodobý a udržitelný úspěch klíčová.

Igor Rod získal na Logistické akademii titul ALog. Když je člověk ve vedoucí logistické funkci zároveň obeznámen s teoretickými i praktickými principy auditorství logistiky, zvládá bez problémů kriticky hodnotit logistické procesy ve firmě v reálném čase jako součást svých manažerských kompetencí. Změna úhlu pohledu, teoretické podhoubí praktikovaných znalostí a kvalitní networking, i to jsou věci, které Igor Rod, ALog. hodnotí pozitivně v rámci svého studia a certifikace na Logistické akademii:    

„Výborné overenie si mojich praktických znalostí zažitých skúsenosťou voči teórii. Zároveň som získal veľké množstvo impulzov z teórie, ktoré už dnes preklápam do praxe, kde môžem použiť úplne iný uhol pohľadu aký som doteraz využíval.
Účasť v kurzoch mi priniesla výborný networking s profesionálmi z iných firiem a hlavne odvetví, čo sa teraz snažím aplikovať do mojej praxe v automotive.“
Všechny ohlasy našich absolventů si můžete přečíst zde.

Diplom z logistiky

Kvalitní vedení logistiky a schopnost aplikovat teorii do praxe i spojit praxi s teorií jsou jedny z nejdůležitějších parametrů, které stojí za vynikajícími výsledky vrcholného manažera logistiky, jakým Igor Rod, ALog. bezpochyby je. Společně s manažerskými schopnostmi a nadáním vidět věci ve všech jejich souvislostech. Protože přesně o tom je logistika.