Nezávislé logistické poradenství

Máte logistický problém? Pomůžeme vám ho vyřešit – od analýzy přes návrh řešení až po realizaci. Naše poradenství je zcela nezávislé na poskytovatelích logistických služeb.
Bezplatná poradna

Dobře víme, že akutní problémy v logistice nepočkají. Proto ty vaše začneme řešit hned, jak se nám ozvete, a to v rámci bezplatné poradny.

 

Během konzultace vám například pomůžeme s výběrem optimálního řešení nebo doporučíme experta, který má s danou problematikou bohaté zkušenosti.

 

Máte o bezplatnou poradnu zájem? Zavolejte na číslo +420 603 371 710 , nebo napište na e-mail info@logistickaakademie.cz

Supervize logistických projektů

Supervizi oceníte v případě, že si chcete logistický problém vyřešit sami, ale nemáte dostatek zkušeností, případně znalostí. Vybavíme vás důležitým know-how, poskytneme průběžné konzultace a dohlédneme na průběh realizace projektu.

 

Proč se vám supervize vyplatí?

  • Cena je mnohonásobně nižší než u klasického logistického poradenství.

  • Jde o skvělou příležitost, jak může profesně růst supervizovaná autorita u vás ve firmě.

  • Díky výsledkům, kterých supervizovaný s naší pomocí dosáhne, poroste jeho sebevědomí při práci na logistických projektech.

Logistické poradenství

Poradenství je pro vás ideální, pokud máte potíže v logistice, ale nechcete je řešit sami, nebo si s nimi nevíte rady. Zkrátka zajistíme vše od A do Z.

 

Vy definujete řešený logistický problém, my se postaráme o zbytek. Zanalyzujeme počáteční stav, navrhneme optimální řešení, zajistíme jeho realizaci nebo poskytneme provozní know-how. Výsledek vám následně předáme k užívání.

 

Zbavíme vás starostí s logistickým auditem, studiemi, oponenturou nebo s posudky projektů a organizací výběrových řízení pro dodávky logistických technologií a služeb.

  • Poradenství poskytujeme „na klíč“, včetně odpovědnosti za dodané řešení. Nemusíte tak nic řešit.

  • Tým Logistické akademie tvoří profesionálové s praktickými zkušenostmi ze všech oblastí logistiky.

  • Logistické poradenství odlehčí kapacity vašeho managementu.