Jak mít náklady na logistiku pod kontrolou aneb tip na skvělé školení

Protože si v Logistické akademii dáváme tak trochu prázdniny a nové kurzy začínají až v září, rádi bychom vás pozvali na jedinečné a opravdu kvalitní školení u našich sousedů, v naší spřátelené organizaci Slovlogistik na Slovensku.

Ti totiž pořádají školení pod názvem Kontroling logistických nákladů a metodika tvorby KPI (měřících ukazatelů), které jsme sami vyzkoušeli a právě z tohoto titulu jej můžeme s klidným svědomím doporučit...

Zveřejněno
18
Červen 2014
Autor
Ing. Jaroslav Bazala, Ph.D., ALog.
Sdílet

Protože si v Logistické akademii dáváme tak trochu prázdniny a nové kurzy začínají až v září, rádi bychom vás pozvali na jedinečné a opravdu kvalitní školení u našich sousedů, v naší spřátelené organizaci Slovlogistik na Slovensku.

Ti totiž pořádají školení pod názvem Kontroling logistických nákladů a metodika tvorby KPI (měřících ukazatelů), které jsme sami vyzkoušeli a právě z tohoto titulu jej můžeme s klidným svědomím doporučit.

Cílem kurzu je především podat ucelený přehled problematiky efektivního controllingu firemních nákladů, definovat a připravit metodiku tvorby a používání firemních KPI.

Naučíte se vyhodnocovat efektivitu logistických nákladů a umožnit tak nastavit vhodná regulační opatření ve vaší firmě. 

Chcete se naučit, jak mít náklady na logistiku pod kontrolou? 

> Podrobný popis školení najdete zde <

Termín školení

Termín: 23. a 24.6. Golčův Jeníkov, penzion Lanete www.lanete.eu

Časový rozvrh: 9:00 – 16:00

O čem se na školení dozvíte?

Základní podnikové ekonomické ukazatele, strategie logistiky, podnikový logistický systém, plánování logistických výkonů, logistické ukazatele, plán fyzických výkonů, stanovení cílů, benchmarking, měření výkonnosti a účinnosti, mapování vzniku přidané hodnoty, členění středisek logistických nákladů, posuzování odchylek, ukazatele výkonů pracovníků, strojů a zařízení, ukazatele vnitropodnikové logistiky (skladování, přeprava, balení a expedice), ukazatele přepravních výkonů, optimální nastavení controllingových ukazatelů, rozhodovací kritéria pro outsourcing, metodika stanovení KPI ukazatelů, návrh vhodné formy prezentace výsledků, příklady z podnikové praxe, řešení případové studie, každý účastník dostane model v elektronické podobě pro použití se svými podnikovými daty

>>> REGISTRUJTE SE JEŠTĚ DNES <<<