Kurzy logistiky vedou experti s praxí

Ať už zvolíte kterékoliv školení logistiky, vždy budete v rukou profesionálů s dlouhletými zkušenostmi ve své specializaci. Kladou důraz na propojení teorie s praxí a detailní rozbor témat. Níže máte na výběr z více než 35 kurzů. Školíme max. 12 osob
Průvodce výběrem kurzu

Nevíte, který kurz si vybrat? Žádný strach, s výběrem vám pomůžeme.

 

Stačí, když se s námi spojíte a popíšete logistické dovednosti, ve kterých se potřebujete zlepšit. Na základě této krátké konzultace vám doporučíme ideální kurz i jeho formu. Když bude potřeba, rádi připravíme i školení na míru vašim požadavkům.

 

Zavolejte nám na +420 603 371 710, nebo napište na e-mail info@logistickaakademie.cz.

Nabídka kurzů logistiky
Nevybrali jste si?

Rádi pro vás připravíme školení na míru vašim požadavkům.

 

Stačí, když se s námi spojíte a popíšete logistické dovednosti, ve kterých se potřebujete zlepšit. Na základě této krátké konzultace vám vytvoříme ideální kurz na míru.

 

Zavolejte nám na +420 603 371 710, nebo napište na e-mail info@logistickaakademie.cz.

Reference

Co o nás řekli
naši absolventi

Reference

Logistická akademie mi umožnila, po letech praktických zkušeností, ověřit si před odborným fórem své dosavadní praktické i teoretické zkušenosti současně. Motivací bylo dosažení maximálního kvalifikačního stupně. Tímto jsem získal zpětnou vazbu ke svému chápání logistické problematiky a to jak v oborech mé praxi velice blízkých, tak i okrajových. Potvrdil jsem si, že komplexní pohled na rešení úkolů a případů je správný. Navíc jsem obohatil svuj profesní rozsah o velmi cenné poznatky z komunikace jak s akademickou porotou, tak s profesionály z branže logistiky ruzných oborů. To mi umožňuje lépe formovat a realizovat rešení každodenních praktických problémů v mé práci.

Bc. Aleš Kostka, ALog.

Plánování výroby, KES - kabelové a elektrické systémy spol. s r.o.

Reference

Logistické akademii vděčím za posun v profesním i osobním životě. Přístup vedoucího lektora a způsob výuky je a zůstane pro mě zdrojem inspirace na další roky mého života. Doporučuji absolvovat všem, kteří se byť jen dotknou některého z temat této dynamické vědní disciplíny.

Milan Ferenc, ELog.

Reference

Čo mi dala Logistická akadémia ? Odpoveď je úplne jednoduchá, mohol som si overiť moje praktické skúsenosti a nastaviť si zrkadlo v teoretickej rovine. Logistika je dynamické odvetvie a bez nových informácii si neviem predstaviť existenciu v tomto prostredí. Stretol som veľa nových kolegov, lektorov z oblasti logistiky. Skúsenosti, ktoré som dostal a mohol som aj odovzdať je to najdôležitejšie a nakoniec aj to, čo som očakával od akadémie. Odporúčam logistickú akadémiu každému, kto ma záujem načerpať nove informácie z odvetvia logistiky.

Peter Dubovský, ALog.