Logistické kurzy

- více než 50 kurzů pro logistiky s velkou praxí i pro začátečníky v oboru
- školí pouze profesionálové s respektovanou praxí ve své logistické specializaci
- hluboký ponor do témat
- školíme najednou maximálně 12 osob
Otevřené kurzy

Otevřené kurzy

Vzdělávací aktivita určená pro širokou odbornou veřejnost s garantovaným a pevně stanoveným obsahem. Účastníci jsou z různých firem. Průběh kurzu je interaktivní a tedy otevřený pro vzájemnou komunikaci, inspiraci a sdílení zkušeností. Otevřené kurzy probíhají na stálých adresách v Ostravě, Praze, Brně a Bratislavě v předem stanovených termínech.


Otevřené kurzy jsou kurzy veřejné, které probíhají ve školicích střediscích v Ostravě, Praze, Brně a Bratislavě. Mají pevnou osnovu a obsah kurzu.

Incompany kurzy

Incompany kurzy

Vzdělávací aktivita, jejíž program buď vychází z obsahu některého z otevřených kurzů a je přizpůsoben konkrétním firemním požadavkům nebo je zcela specifický. Individuálně je také dohodnut seznam účastníků, místo konání a termín. Přirozenou výhodou této vzdělávací aktivity je zaměření pouze na problematiku jedné firmy a její aktuální úkoly.


Incompany kurzy jsou kurzy na zakázku, pořádané na míru konkrétním potřebám jednotlivých firem. Kurzy jsou obvykle realizovány přímo ve firmě objednatele.

Výpočetní dílna

Výpočetní dílna

je vzdělávací aktivita, která je zaměřena na řešení konkrétních logistických úloh výpočetní povahy. Účastníci si sebou přinášejí své notebooky a vlastní data v předem dohodnuté struktuře. Výpočetní dílna může mít formu otevřenou (potom je nabízena v seznamu pod volbou „Termíny kurzů“) nebo je organizována jako incompany na individuální objednávku.


Kurzy zaměřené na zvládnutí výpočetních úloh v logistice, jako např. na výpočet optimálního stavu skladových zásob ve výrobě.
 

Průvodce výběrem

Nejrychleji si kurz si vyberete, když se s námi spojíte, popíšete nám logistická dovednosti, ve kterých se potřebujete zlepšit. My Vám doporučíme takový kurz a jeho formu, které nejlépe vyhovují Vaši potřebě. A jestliže jej nemáme v nabídce, připravíme ho na základě Vašich požadavků. 

 


Zavolejte nám na +420 603 371 710 nebo nám napište na info@logistickaakademie.cz.

Nabídka kurzů logistiky
nevybrali jste si?

S naši pomoci to půjde snadno! Vybereme Vám ten nejvhodnější kurz. 

 

 

Zavolejte nám na +420 603 371 710 nebo nám napište na info@logistickaakademie.cz.

Reference

Co o nás řekli
naši absolventi

Reference

Logistická akademie mi umožnila, po letech praktických zkušeností, ověřit si před odborným fórem své dosavadní praktické i teoretické zkušenosti současně. Motivací bylo dosažení maximálního kvalifikačního stupně. Tímto jsem získal zpětnou vazbu ke svému chápání logistické problematiky a to jak v oborech mé praxi velice blízkých, tak i okrajových. Potvrdil jsem si, že komplexní pohled na rešení úkolů a případů je správný. Navíc jsem obohatil svuj profesní rozsah o velmi cenné poznatky z komunikace jak s akademickou porotou, tak s profesionály z branže logistiky ruzných oborů. To mi umožňuje lépe formovat a realizovat rešení každodenních praktických problémů v mé práci.

Bc. Aleš Kostka, ALog.

Plánování výroby, KES - kabelové a elektrické systémy spol. s r.o.

Reference

Logistické akademii vděčím za posun v profesním i osobním životě. Přístup vedoucího lektora a způsob výuky je a zůstane pro mě zdrojem inspirace na další roky mého života. Doporučuji absolvovat všem, kteří se byť jen dotknou některého z temat této dynamické vědní disciplíny.

Milan Ferenc, ELog.

Reference

Čo mi dala Logistická akadémia ? Odpoveď je úplne jednoduchá, mohol som si overiť moje praktické skúsenosti a nastaviť si zrkadlo v teoretickej rovine. Logistika je dynamické odvetvie a bez nových informácii si neviem predstaviť existenciu v tomto prostredí. Stretol som veľa nových kolegov, lektorov z oblasti logistiky. Skúsenosti, ktoré som dostal a mohol som aj odovzdať je to najdôležitejšie a nakoniec aj to, čo som očakával od akadémie. Odporúčam logistickú akadémiu každému, kto ma záujem načerpať nove informácie z odvetvia logistiky.

Peter Dubovský, ALog.