Květnové obhajoby logistických titulů už 24.5.2019

Termín květnových obhajob logistických diplomů se nezadržitelně blíží a pro pět frekventantů Logistické akademie bude představovat završení jejich studia na Logistické akademii. Závěrečné obhajoby jsou posledním krokem na cestě k získání uznávaného titulu, který dokládá odbornou kvalifikaci, erudici a praktické zkušenosti logistika.

Zveřejněno
02
Květen 2019
Autor
Ing. Jaroslav Bazala, Ph.D., ALog.
Sdílet

Květnové obhajoby diplomů na Logistické akademii už 24.5.2019; přijďte si poslechnout vynikající odborné prezentace a podpořit aspiranty na získání titulu v oboru logistiky

Termín květnových obhajob logistických diplomů se nezadržitelně blíží a pro pět frekventantů Logistické akademie bude představovat završení jejich studia na Logistické akademii. Závěrečné obhajoby jsou posledním krokem na cestě k získání uznávaného titulu, který dokládá odbornou kvalifikaci, erudici a praktické zkušenosti logistika.

Co všechno logistika na jeho cestě k titulu čeká?

Samotným obhajobám předchází absolvování odborných testů prostřednictvím e-learningu, podpora a konzultace ze strany lektorů akademie a samozřejmě výběr a zpracování vlastního projektu. Volitelná je účast na vybraných odborných seminářích.

Celé studium je koncipováno ryze prakticky. Proto patří k podmínkám přijetí na akademii minimálně tříleté aktivní působení v podnikové praxi. Podmínkou pro výběr obhajovaných projektů je jejich zdařilá realizace.

Pět frekventantů Logistické akademie čeká poslední krůček k titulu

Dovolte nám představit pětici frekventantů, kteří úspěšně prošli všemi potřebnými kroky studia a pro dosažení kýženého logistického titulu jim zbývá ten pověstný poslední krůček. A my jim přejeme, aby své projekty obhájili s profesionální zdatností, naprostým přehledem a hrdostí.

Prvním z pětice frekventantů aspirující na titul MLog. (manažer logistiky) je pan Marian Zetocha ze společnosti Chára Sport, a.s., kde pracuje na pozici vedoucího centrálního skladu a logistiky a zpracovával projekty na téma Změna systému v centrálním skladu a Logistika zimních kol pro Škoda Auto.

Následuje pan Jan Láska, procesní specialista supply chain ve společnosti KNORR-BREMSE Systémy pro užitková vozidla ČR, s.r.o.. Pan Láska aspiruje na titul ALog. (auditor logistiky) a zpracovával projekty na téma Logistický audit v evropských lokalitách jako nástroj zlepšování a Výstavba logistického centra a implementace JIT dodávek do výrobního závodu.

Dalším frekventantem je pan Miroslav Brath ze společnosti Samsung SDS Global SCL Slovakia, s.r.o., který zde pracuje na pozici transport managera. Pan Brath obhajuje projekty s názvem Stand By Trailers operation a DHL internal shunting operation a aspiruje na titul MLog.

Čtvrtým frekventantem je pan Ján Šimkovič, mýtny úradník ve společnosti SkyToll, a.s., aspirující na titul PLog. (provozní logistik). Pan Šimkovič se ve svých projektech zabýval tématy Prvok kontroly na úseku výberu mýta a Manuál predchádzania vzniku priestupku na úseku výberu mýta.

Skupinu květnových frekventantů uzavírá paní Simona Jahodová, DiS., CLog. aspirující na titul Alog. Paní Jahodová pracuje jako manažerka skladu a logistiky v Kuřimi ve společnosti Tyco Electronics Czech s.r.o. a v rámci svého projektu se věnovala problematice auditu interního skladu a skladu dodavatele.