Na Logistické akademii proběhly finální obhajoby

V pátek 14. prosince se na Logistické akademii konaly finální obhajoby. Do komise usedli prezident Logistické akademie Ing. Jaroslav Bazala, Ph.D., ALog., Ing. Leo Tvrdoň, Ph.D., ALog., Ing. Petr Sysel, CLog., Bc. Aleš Kostka MEng., ALog. a doc. Ing. Pavla Macurová, CSc., ALog.

Zveřejněno
18
Prosinec 2018
Autor
Ing. Jaroslav Bazala, Ph.D., ALog.
Sdílet

V pátek 14. prosince se na Logistické akademii konaly finální obhajoby. Do komise usedli prezident Logistické akademie Ing. Jaroslav Bazala, Ph.D., ALog., Ing. Leo Tvrdoň, Ph.D., ALog., Ing. Petr Sysel, CLog., Bc. Aleš Kostka MEng., ALog. a doc. Ing. Pavla Macurová, CSc., ALog.

Finální obhajoby.

Svůj projekt obhajovali například Ing. Zbyněk Kožušník ze společnosti Mondelez - Opavia, který obhájil titul Expert logistiky (ELog.) se svým projektem týkajícím se snížení pravidelně se opakujícího výskytu lámavosti sušenek na balící lince OREO ve výrobním závodě Mondelez - Opavia. Další obhajující byla Ing. Petra Kašparová, která pracuje ve společnosti Magna Exteriors (Bohemia) s.r.o. a získala titul Auditor logistiky (ALog.). Prezentovala projekt, který se týkal optimalizace balení a snížení nákladů na dopravu a další důsledky. Navíc analyzovala také materiálový tok před předáním do sériové výroby.

Finální obhajoby.

Titul Expert logistiky získal také Bc. Viktor Švehla se svým projektem Automatizace zásobování výrobní linky + Spotřeba materiálu ve výrobě. Manažerem logistiky (MLog.) se stala Blanka Hříbalová, která pracuje ve společnosti SAP services, s.r.o. Prezentovala projekt Akvizice zahraničního a českého distributora + Výběr dodavatele přepravy po sloučení skladových zásob.

Finální obhajoby.

Všem moc gratulujeme, nadělili jste si k Vánocům krásný dárek!