Nenechte si ujít Logistics Ride: vystoupí i Kašpárek, Rada a Hampel

Program jarní jízdy logistiků se plní, line up vypadá víc než slibně. Jako vždycky, i letos se můžete těšit na svěží případovky, inspirativní projekty a setkání se zkušenými logistiky, kteří o své práci mluví se zápalem a radostí. Logistics Ride 2022 rozžhaví multifunkční aulu Gong v ostravské Dolní oblasti Vítkovice doběla. Buďte u toho, 28. a 29. dubna!

Na koho se (mezi jinými) můžete těšit?

Zveřejněno
04
Leden 2022
Autor
Ing. Jaroslav Bazala, Ph.D., ALog.
Sdílet

Program jarní jízdy logistiků se plní, line up vypadá víc než slibně. Jako vždycky, i letos se můžete těšit na svěží případovky, inspirativní projekty a setkání se zkušenými logistiky, kteří o své práci mluví se zápalem a radostí. Logistics Ride 2022 rozžhaví multifunkční aulu Gong v ostravské Dolní oblasti Vítkovice doběla. Buďte u toho, 28. a 29. dubna!

Na koho se (mezi jinými) můžete těšit?

Novinky z oblasti logistických technologií společnosti Bossard představí Tomáš Kašpárek (specialista prodeje logistických systémů & řešení, BossardCZ). V příspěvku Inteligentní logistické systémy pro výrobu a sklady – tady a teď ukáže, jak zvládnout transformaci firem do Průmyslu 4.0 efektivně a spolehlivě.

Michael Rada (President and Project Father, INDUSTRIAL UPCYCLING) zavzpomíná na dobu, kdy měl při konzumaci zmrzliny pocit, že má z mozku kostku ledu. Jak to souvisí s logistikou? Ozřejmí v rámci přednášky Kostku v mozku.

„Řešíte problémy drahé a nedostupné pracovní síly do skladů? Musíte skladovat skladovat řádově více zboží, abyste zajistili výrobu nebo zásobování vaší prodejní sítě? Drtí vás náklady na dopravu a logistiku?“ zeptá se Miroslav Hampel (CEO, Kvados a.s.). Trendy v automatizaci a robotizaci logistiky uvede na konkrétních příkladech praktického využití a případových studiích.

Nezapomeňte si včas pořídit jízdenku na Logistics Ride. Všechny potřebné informace najdete na www.logisticsride.cz.