Tomáš Pelikán: Jak změnit složité procesy v zábavnou hru

Se službou Smart Factory Logistics (SFL), kterou nabízí firma Bossard CZ, seznámí účastníky Logistics Ride 2020 Tomáš Pelikán. „Představím chytré technologie, které ve spojení se sofistikovaným softwarem dokáží přeměnit složité logistické procesy v zábavnou hru,“ uvádí SFL specialista.

Zveřejněno 
31
Leden 2020
Autor 
Ing. Jaroslav Bazala, Ph.D., ALog.
Sdílet 

Se službou Smart Factory Logistics (SFL), kterou nabízí firma Bossard CZ, seznámí účastníky Logistics Ride 2020 Tomáš Pelikán. „Představím chytré technologie, které ve spojení se sofistikovaným softwarem dokáží přeměnit složité logistické procesy v zábavnou hru,“ uvádí SFL specialista.

Čím štíhlejší a chytřejší je každá továrna, tím větší má udržitelnou výhodu. Transformace produkce s metodikou Smart Factory Logistics zajistí podle Tomáše Pelikána spolehlivý a hladký chod celého dodavatelského řetězce. Jedním z cílů Bossard je přinášet do továren internet věcí a usnadňovat komunikaci mezi stroji.

Příspěvek nazvaný Smart Factory Logistics ukáže zajímavé moderní technologie využitelné téměř kdekoli v logistice. „Podle mě je logistika dobrodružná a nikdy nekončící cesta, dává možnost neustále něco vylepšovat. Proto mě baví,“ říká T. Pelikán. Mimo profesi se podle svých slov nejvíce věnuje rodině.

Bossard CZ je společnost zaujímající přední postavení na trhu spojovací techniky v Evropě, Americe i asijsko-pacifické oblasti. Dodává také řešení v oblasti zákaznické logistiky a nabízí poradenské služby pro optimalizaci výrobních a montážních postupů.

Koupit jízdenku na Logistics Ride 2020