Webináře pro logistiky jsou tady!

Dobrý den kolegové logistici,

již minulý týden jsme avizovali, že přesouváme značnou část našich kurzů a seminářů také do online prostředí. Dnes vám s radostí můžeme oznámit, že první sérii logistických témat z našeho vzdělávacího programu je možné absolvovat online formou webinářů. Navíc vám chceme nabídnout nejen otevřené webináře, ale i verzi incompany, kterou připravíme na míru vaší logistice.

Zveřejněno
21
Duben 2020
Autor
Ing. Jaroslav Bazala, Ph.D., ALog.
Sdílet

Dobrý den kolegové logistici,

již minulý týden jsme avizovali, že přesouváme značnou část našich kurzů a seminářů také do online prostředí. Dnes vám s radostí můžeme oznámit, že první sérii logistických témat z našeho vzdělávacího programu je možné absolvovat online formou webinářů. Navíc vám chceme nabídnout nejen otevřené webináře, ale i verzi incompany, kterou připravíme na míru vaší logistice.

Webináře

V zájmu všestranného přiblížení se praktikujícím logistikům (a všem dalším, kteří o logistiku mají zájem),

nabízíme vedle seminářů naživo také program on-line webinářů nebo nahraných modulových video-kurzů.

Série těchto kratších video-lekcí z logistiky (ať už otevřených nebo připravených "na míru" podle vašeho zadání) se může stát vhodným doplňkem osobních setkávání, byť je pro předávání logistického know-how budeme i nadále považovat za nejúčinnější.

On-line otevřené webináře

Prohlédněte si program živých on-line webinářů - hlaste se na ně - případně nás inspirujte k dalším tématům!

On-line webináře na míru (incompany)

Živý on-line seminář sestavíme podle vašeho zadání, které dopředu zkonzultujeme a připravíme tak, abychom v co nejkratším čase a vzdáleně byli schopni naplnit vaše očekávání. Může jít o libovolná témata - od metodologie, přes hledání řešení problémově orientovaných úloh až pro přímě výpočty nebo předávání zkušeností typu best-practices. Neváhejte nás s čímkoli kontaktovat!

Video-záznamy

Série logistických video-lekcí ze záznamu je v přípravě!

Pokud však již nyní máte specifický požadavek na zpracování video-lekce z libovolné oblasti logistiky, neváhejte nás s vaší poptávkou kontaktovat!

Těšíme se na vás!

Zobrazit všechny webináře>>