Začněte studovat logistiku ještě do konce roku. Proč?

Nač čekat na předsevzetí a s lednem je začínat plnit/neplnit jako všichni ostatní. Buďte krok napřed, a to i svou kvalifikací. Přihlaste se ke studiu logistiky ještě do konce roku a hned v první půlce nového roku získejte logistický titul a nové znalosti. To už vám nikdo nevezme. A navíc se ve své kariéře posunete na úplně jinou úroveň.

Zveřejněno
14
Prosinec 2017
Autor
Ing. Jaroslav Bazala, Ph.D., ALog.
Sdílet

Nač čekat na předsevzetí a s lednem je začínat plnit/neplnit jako všichni ostatní. Buďte krok napřed, a to i svou kvalifikací. Přihlaste se ke studiu logistiky ještě do konce roku a hned v první půlce nového roku získejte logistický titul a nové znalosti. To už vám nikdo nevezme. A navíc se ve své kariéře posunete na úplně jinou úroveň.

Proč studovat logistiku v Logistické akademii?

Benefitů, které studium logistiky přináší, je několik. Dva základní důvody stále převládají – řešení konkrétních problémů ve firmě a snaha zvýšit si kvalifikaci. Mezi další nejvýznamnější důvody patří:

  • Kariérní růst,
  • Poznávání zajímavých lidí z oboru,
  • Rozšíření znalostí,
  • Lepší přehled o jednotlivých oblastech logistiky,
  • Aplikace naučených znalostí do praxe,
  • Vysoká cena na trhu práce.

Pokud vás zajímá více, pak si určitě přečtěte Pár dobrých důvodů, proč byste měli vlastnit logistický diplom.

V čem vám titul pomůže

Titul z Logistické akademie vám otevře dveře k získání zajímavých pracovních pozic a krom toho i k prezentaci výsledků své práce na logistických konferencích a dalších odborných akcích. Zapojíte se do komunity, která je nositelem toho nejlepšího logistického know-how nejen u nás.

Jak studium probíhá a co obnáší

Celý průběh studia a systém certifikace, jsou hezky a přehledně popsány na webu. Abyste mohli vypracovat testy v e-learningu, nemusíte hned jednorázově platit celou částku, ale stačí uhradit pouze vstupní poplatek 5 000 Kč. Úhrada celkové částky je možná po částech a bez navýšení. Když se přihlásíte do konce roku 2017, můžete testy začít hned vyplňovat a už začátkem roku se zúčastnit obhajob, které budou probíhat v těchto termínech:

Malé obhajoby: 9.-10. 3. 2018, 27.-28. 4. 2018
Finální obhajoby: 25.-26. 5. 2018

Štíhlá logistika hrou – nové kurzy v novém roce

Nový rok si žádá něco nového. Řekli jsme si proto, že vytvoříme kurzy s aktuální a velmi zajímavou tématikou – štíhlou logistikou. Tato oblast obsahuje nespočet zajímavých informací, a proto jsme vytvořili soubor čtyř kurzů pod názvem Štíhlá logistika hrou, který obsahuje:

Štíhlou organizaci
VSM – Optimalizaci materiálové toku
Štíhlou logistiku (Tahové řízení zásob, KANBAN)
Štíhlou administrativu

Termíny nových kurzů ještě ladíme, ale už nyní se můžete podívat na jejich obsah. Pokud vás hned nějaký zaujme, napište nám, který to je, ve kterém měsíci a kde byste se jej chtěli zúčastnit. My vám tam podržíme místo ;)

Všechny kurzy >>

Co už studium logistiky přineslo

„Výborné overenie si mojich praktických znalostí zažitých skúsenosťou voči teórii. Zároveň som získal veľké množstvo impulzov z teórie, ktoré už dnes preklápam do praxe, kde môžem použiť úplne iný uhol pohľadu aký som doteraz využíval. Účasť v kurzoch mi priniesla výborný networking s profesionálmi z iných firiem a hlavne odvetví, čo sa teraz snažím aplikovať do mojej praxe v automotive.“

Igor Rod, ALog.
Logistics manager, Brose CZ spol. s r.o.

„Logistická Akademie mi dala možnost rozšíření svých znalostí v oblasti logistiky, výroby a kvality a také touhu po dalším prohloubení vědomostí v těchto oblastech. Je všeobecné známo, že kvalita profesního života významně ovlivňuje i kvalitu života osobního a za sebe mohu říci, že právě díky studiu jsem dosáhl výrazného profesního a osobního růstu a otevřely se mi také další příležitosti do budoucna.“

Alexandr Kocián, ALog., MLog.
Purchasing and Logistic Manager, Akzo Nobel Coatings CZ a.s.

„Logistická akademie byla pro mě nejen seznámením se zajímavými lidmi z oboru, ale hlavně novými pohledy na logistiku z nejrůznějších oblastí výroby a distribuce, kde řeší naprosto rozdílné problémy než u strojírenské výroby, ve které se pohybuji já. Rovněž byla obohacením znalostí v oblasti projektového řízení a řízení lidských zdrojů.“

Ing. Vlastimil Molek, TLog.
vedoucí útvaru Logistika výroby a plánování,
VÍTKOVICE HEAVY MACHINERY a.s.

Další ohlasy našich studentů >>