Efektivní logistika – naučte se odlišit pořádek od nepořádku!

Zveřejněno 
25
Říjen 2013
Autor 
Ing. Jaroslav Bazala, Ph.D., ALog.
Sdílet 

Efektivní logistika – naučte se odlišit pořádek od nepořádku!

Letošní výroční fórum Efektivní logistika, které pořádá společnost top vision ve spolupráci s časopisem Logistika, se uskuteční již 28. listopadu 2013 v Praze. Hlavním posláním setkání, kterého se zúčastní nejen manažeři logistiky, je zprostředkovat diskusi o nových trendech v oblasti logistiky, možnostech zeštíhlení materiálových toků a efektivním využití zdrojů. Tento rok se hlavním mottem fóra stal výrok významného čínského stratéga Sun-c, který řekl: „Díky logistice je možné odlišit pořádek od nepořádku.“ Zlepšete své logistické znalosti díky Efektivní logistice!

Na účastníky čeká bohatý program, který bude celý den moderovat Jan Miksa, specialista na štíhlou výrobu a optimalizaci procesů pro řízení výroby a lektor ze společnosti Aero Vodochody. Dopolední část programu se zaměří na efektivní management logistiky. Božena Hrálová, Logistics Manager ve společnosti 3M Česko, a prezident Logistické akademie Jaroslav Bazala poradí, jak skloubit nastavení dlouhodobé strategie a implementaci „urgentních“ cílů nebo jak sladit efektivní logistiku a efektivní výrobu. V následujícím bloku poodhalí manažer logistiky Antonín Krejčí jak štíhle, rychle a flexibilně řeší tlak na úspory ve skladování v MAGNA Exteriors&Interiors. Optimálnímu nastavení hladiny zásob a způsobům vyrovnávání sezónních výkyvů v poptávce se bude věnovat Martin Pokorný, ředitel logistiky a zásobování ve společnosti Rexel CZ.

Po společném obědě budou mít účastníci možnost načerpat inspiraci z nových trendů a novinek v logistických procesech. Reálnou zkušenost z dvouletého projektu mezinárodní integrace regionálních logistických provozů zprostředkuje posluchačům Yvona Mazačová, Senior Project Manager ze společnosti Telefónica Czech Republic. Odborníci z praxe se v dalších blocích budou věnovat také optimalizaci v přepravním řetězci nebo hodnocení výkonnosti logistických procesů.

Více informací o konferenci zde, přihlašovat se můžete zde.