Přečtětě si novinky a zajímavosti z logistiky

Sledujte novinky ze života logistické akademie:
  • nové trendy a diskutována témata v logistice

  • připravované aktivity Logistické akademie

  • případové studie

subscription-photo
Trnitá cesta od dat k informacím
12. 03. 2024 Rudolf Malý, ALog.

Trnitá cesta od dat k informacím

Na první pohled se může zdát, že data a informace je jedno a totéž. Jak je to však ve skutečnosti? V dnešní době, která se prý zrychluje, už asi není nikdo, kdo by neměl možnost sbírat data.

Povolání logistik
Plán je nic – plánování všechno!
04. 03. 2024 Ing. Jaroslav Bazala, Ph.D., ALog.

Plán je nic – plánování všechno!

Hrozí logistikům plánovací avataři?

Povolání logistik
11. 07. 2017 Ing. Jaroslav Bazala, Ph.D., ALog.

Úspěšný absolvent akademie: Bc. Aleš Kostka MEng, ALog.

Znalost podniku, pro který pracuje, je od každého logistika velmi prozřetelným krokem. Ale obeznámenost teoretická je něco jiného než reálná znalost mnoha pozic v průřezu celé hierarchie. Své o tom ví další z řady úspěšných absolventů Logistické akademie Bc. Aleš Kostka MEng, ALog., který svou profesní kariéru spojil s firmou GHH - BONATRANS GROUP na obdivuhodných 37 let.

Povolání logistik
06. 06. 2017 Ing. Jaroslav Bazala, Ph.D., ALog.

Logistická akademie představuje - Ing. Tomáš Reizer, ALog. - úspěšný absolvent

Úspěšní absolventi Logistické akademie tvoří doopravdy pestrou škálu osobností, jak po lidské, tak po profesní stránce. Jedním z nejvýraznějších je Ing. Tomáš Reizer, ALog., jehož profesní život je spjat s více odvětvími logistiky, ale také s nadnárodními korporacemi a velkou zodpovědností. Kromě toho, že Tomáš Reizer pracuje jako manažer logistiky pro Evropu, Střední východ a Afriku společnosti Lenovo, je také u nás členem Komory logistických auditorů, je certifikovaným auditorem ISO 9001/14001 a odborníkem na Model excelence EFQM a strategii řízení Six Sigma.

Povolání logistik
26. 05. 2017 Ing. Jaroslav Bazala, Ph.D., ALog.

Hvězda Logistické akademie - Mgr. Denisa Tkáčová, MLog.

Někdy cesta k excelenci v logistice začíná velmi nenápadně. Jak už víme, logistika je obor, který zastřešuje, teoretizuje a systematizuje selský rozum. A pokud k ní tíhneme od mladých let, dříve či později si nás sama najde. Protože ve správné organizaci lidí, času a hmotných i nehmotných prostředků leží jádro úspěšné logistiky. Potvrdit by to mohla další z řad našich významných absolventek, Mgr. Denisa Tkáčová, MLog.

Povolání logistik
02. 03. 2017 Ing. Jaroslav Bazala, Ph.D., ALog.

Hvězdy LA - Simona Jahodová, DiS., CLog.

V každé profesi je jednou z nejlepších kvalifikací motivace, zápal a láska k oboru. Díky nim přichází kvalifikace profesní snadněji, přímočařeji a naprosto automaticky. Nezpochybnitelnou důvěru v budoucnost logistiky jako oboru proměnila na záviděníhodné pracovní zkušenosti jedna z absolventek Logistické akademie, Warehouse and logistics manager ve firmě TE Connectivity Simona Jahodová, DiS., CLog.

Povolání logistik